Close
Suche
Filters

KRMIVO PRO PSY SCHESIR

Freitag, 10. Februar 2017

Berete své domácí mazlíčky jako členy rodiny? A chcete jim dávat krmivo, které bude obsahovat stejně kvalitní suroviny jaké jíte i vy sami? Hledáte pro svého psa vždy jen tu nejlepší možnou kvalitu? Věřte, že nejste sami! Výrobci značky SCHESIR to vidí stejně.
SCHESIR je první značkou, která používá 100% přírodní suroviny, jejíž historie na evropském trhu se píše již 30 let. Právě díky bohatým zkušenostem a špičkové kvalitě krmiva, kterou SHESIR nabízí, jej řadíme na přední místa žebříčku.
Krmiva SCHESIR nabízejí pro psy jak řadu suchou – granule, tak také řadu mokrou – konzervy. A to vše mnoha chuťových variantách pro psy ve všech životních stádiích. Krmiva SCHESIR jsou vytvořena za použití přírodních ingrediencí s přídavkem vitamínů a minerálních látek tak, aby splňovaly nutriční požadavky cílové skupiny.

GRANULOVANÉ KRMIVO SCHESIR
Receptura produktů byla nutričně schválena Fakultou veterinárního lékařství v Boloni.
Všechny výrobky této řady jsou označeny jako MONO PROTEIN, protože obsahují pouze jeden zdroj živočišných bílkovin. S jedním zdrojem vysoce stravitelných bílkovin, zaručena vysoká stravitelnost a pomáhá udržovat optimální váhu, silné kosti a svalovou hmotu.
Všechny výrobky SCHESIR jsou bez přidaných konzervantů a barviv, stejně jako hypoalergenní, což zvyšuje ochranu zvířete proti případné potravinové intoleranci.
Složky s probiotickým účinkem pomáhají zajistit účinné vstřebávání živin. Granule SCHESIR obsahují speciální směs aromatických rostlin s antioxidačním účinkem (citrus, hřebíček, kurkuma, rozmarýn).

MOKRÉ KRMIVO SCHESIR
Schesir se vyznačuje různými chutěmi variantami a pečlivým zpracováním. Toto hodnotné mokré krmivo je čistě přírodní, neobsahuje žádná barviva, dochucovadla nebo konzervační prostředky. Pouze nejlepší kousky z masa a ryb jsou vařené v páře a ručně zpracované.
Všechny druhy krmiva mají vynikající chuť, a i vybíraví psi si je zamilují.

ŘADA S ALOE PRO ŠTĚŇATA
Aloe posiluje imunitní systém, stimuluje a prospívá gastrointestinálnímu traktu a napomáhá správnému vstřebávání živin. Prospívá správnému vývoji štěňat.

ŘADA S OVOCEM
Ovoce poskytuje přirozený přísun vitamínů a živin, které pomáhají stimulovat imunitní systém, bojovat proti stárnutí buněk a napomáhá trávení. Produkty SCHESIR jsou první na trhu, které obsahují skutečné kousky ovoce.
Ovoce má blahodárné:
• Jablka – bohatá na pektin, vitamíny skupiny B a bioflavonoidy.
• Ananas – obsahuje enzym (bromelain) s protizánětlivým účinkem.
• Papája - bohatá na vitamíny a minerály, s antioxidačním účinkem. Obsahuje enzymy, které napomáhají při správném trávení proteinů.

Krmivo SCHESIR umožňuje domácím zvířatům konzumovat pestrou stravu ve vysoké kvalitě a pokrýt veškeré jejich nutriční požadavky.

Hinterlassen Sie einen Kommentar